כניסה ראשונה לאתר החדש – הסבר למטה

סיסמת הכניסה הראשונית הינה 6 הספרות האחרונות של כרטיס אשראי "חבר". מיד לאחר הכניסה הראשונה תתבקש לבחור סיסמא חדשה (ספרות בלבד). אנא שמור את סיסמתך החדשה מאחר וזו תשמש אותך מעתה ואילך לכניסה לאתר "חבר". כמו כן, לאחר הכניסה עליך למלא את פרטיך – מס' טלפון, מס' סלולארי וכתובת אימייל (פרטי סלולארי וכתובת אימייל הינם פרטי חובה).
ילדי עמיתים שימו לב, הכניסה לאתר "חבר" מתבצעת באמצעות פרטי העמית בלבד.

הרכישות באתר "חבר" מתבצעות באמצעות כרטיס אשראי "חבר" בלבד.
כרטיס אשראי "חבר" ניתן להזמין באמצעות אתר ישראכרט להזמנה לחץ כאן, או במוקד ההזמנות של ישראכרט בטלפון מס' 1-700-50-30-02. במידה והנך ממתין לקבלת כרטיס אשראי "חבר" וברצונך לצפות במבצעי "חבר" באתר ללא אפשרות לבצע רכישות, הנך מתבקש לפנות לשירות וקשרי עמיתים לקבלת סיסמה ראשונית במייל support@hvr.co.il או למוקד שירות עמיתים בטלפון 03-6100100.

* לתשומת לבך, פרטי כרטיס אשראי חדשים מתעדכנים אחת לשבוע.
במידה ועבר שבוע מקבלת הכרטיס ואינך מצליח להיכנס, אנא פנה אלינו בכתובת support@hvr.co.il וציין את מספר תעודת הזהות ו-6 הספרות האחרונות של כרטיס אשראי "חבר" שברשותך.
לצורך הסיסמא ניתן להשתמש בכל אחד מכרטיסי האשראי של "חבר" שברשותך, אך יש להקפיד שמספר הזהות תואם לבעל הכרטיס.
לשיחזור סיסמא מיידי באמצעות כרטיס אשראי לחץ כאן
הקישו את תעודת הזהות ו-6 הספרות האחרונות של כרטיס אשראי "חבר" ולאחר מכן לחצו על "שחזור סיסמא מיידי" והסיסמא תישלח אל תיבת הדוא"ל שלכם.
במידה והנך עמית "חבר" אנא היכנס לאתר באמצעות תעודת הזהות וסיסמה ופעל בהתאם להנחיות (הסרה מתפוצת דיוור באמצעות טופס עדכון פרטים). במידה ואינך עמית "חבר" אנא פנה למוקד שירות וקשרי עמיתים באמצעות דואר אלקטרוני support@hvr.co.il או בטלפון 03-6100100.